MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 7652442
nr 765 2442
Sideboard
Bemålat, längd: 150, djup: 38, höjd: 95
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 juni 2012
kl 18:30:43
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
350 kr
Sideboard
Kondition: slitage, skador
nr 765 2442
Sideboard
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 18 juni 2012 |